Львів

Меню
Your Cart

Металобаза - Львів

Доставка металу під ключ - оптові ціни

Проконсультуємо, привеземо на об'єкт. Різання, складання, завантаження.
Широкий асортимент
Широкий асортимент
Сертифікована продукція
Сертифікована продукція
Швидка доставка
Швидка доставка
Індивідуальний підхід
Індивідуальний підхід
Повний спектр послуг
Повний спектр послуг
Висока швидкість
Висока швидкість

Популярна продукція

Ми прагнемо постійного розвитку, тому регулярно поповнюємо асортимент металопрокату і розширюємо спектр послуг. Якість усієї продукції підтверджено відповідними сертифікатами.
КОНСУЛЬТУВАННЯ
ОНЛАЙН ОПЛАТА
ОБРОБКА МЕТАЛУ
ПОРІЗКА ЧПК
ДОСТАВКА

Наш блог

У нашому блозі ми публікуємо новини компанії, корисні статті, світові новини з металом і багато чого іншого.

Що про нас кажуть клієнти

БАЗА МЕТАЛОПРОКАТУ У ЛЬВОВІ

Компанія «Метал Холдінг» на своїх металобазах з 1992 року надає послуги з передпродажної обробки і реалізації металопрокату. Ми співпрацюємо з найбільшими в Україні постачальниками металу, що дозволяє нам продавати металопрокат на внутрішній ринок. Мережа металобаз «Метал Холдінг» має філії в дев'яти містах України, і ми продовжуємо розвиватися.


ПРОДУКЦІЯ ВІД КРАЩИХ ПОСТАЧАЛЬНИКІВ

Наша мета — стати найбільшим рітейлером металопрокату в Україні, тому ми регулярно поповнюємо асортимент продукції. Ви можете замовити металопрокат з:

  • алюмінію, включаючи листи, труби, прути з різною кількістю граней на вибір, кола, куточки, рулони і фольгу;
  • чорного металу, виконаний гарячим або холодним прокатом, а також сортові, трубні і листові вироби;
  • нержавіючого металу, що включає: труби, профілі з квадратним і прямокутним перетином; сортові вироби за типом шестикутника, квадрата і круга. Для виробництва нержавіючої сталі використовуються аустенітні, ферритні і комбіновані метали, що відповідають державному і європейському стандартам.

Вся надана продукція має сертифікати, які гарантують її високу якість.

Також на нашому сайті ви можете купити інші вироби з металу і аксесуари для роботи з ним, замовивши їх доставку в ваш регіон.

Крім продажу металопрокату ми також надаємо послуги з передпродажної обробки і різання алюмінію, чорного і нержавіючого металу — болгаркою, гільйотиною, а також на сучасних газових, плазмових і лазерних верстатах. Крім того, ми комплектуємо і пакуємо замовлені вироби, а також гнём листи металу. Таким чином прискорюється і спрощується робота із замовленнями, а використання сучасних технологією дозволяє домогтися кращої якості одержуваного вами товару.

ЧОМУ ВАРТО КУПУВАТИ У «МЕТАЛ ХОЛДІНГ»?

Ми постійно вдосконалюємо свою роботу і розширюємо асортимент своєї мережі, щоб і далі відповідати високим стандартам ринку. Регулярно закуповуємо сучасне обладнання для обробки металу за новітніми технологіями, а також укладаємо нові контракти з кращими постачальниками і відкриваємо нові філії.


Переваги співпраці з нами:

  • доступ до найбільшого вибору виробів з алюмінію, чорного і нержавіючого металу;
  • кваліфікована допомога в підборі матеріалів;
  • якісний товар від постачальника, а також професійна обробка металопродукції на підприємстві;
  • можливість оплати за безготівковим розрахунком на сайті, готівкою за фактом отримання товару або ж за безготівковим розрахунком на касі будь-якого банку України;
  • швидка доставка по Львову та області.

Також ми пропонуємо послугу самовивозу металопрокату зі складу у Львові — для того, щоб дізнатися більше про цю можливість, зв'яжіться з нашим менеджером.