Полтава

Меню
Your Cart

Металобаза - Полтава

Доставка металу під ключ - оптові ціни

Проконсультуємо, привеземо на об'єкт. Різання, складання, завантаження.
Широкий асортимент
Широкий асортимент
Сертифікована продукція
Сертифікована продукція
Швидка доставка
Швидка доставка
Індивідуальний підхід
Індивідуальний підхід
Повний спектр послуг
Повний спектр послуг
Висока швидкість
Висока швидкість

Популярна продукція

Ми прагнемо постійного розвитку, тому регулярно поповнюємо асортимент металопрокату і розширюємо спектр послуг. Якість усієї продукції підтверджено відповідними сертифікатами.
КОНСУЛЬТУВАННЯ
ОНЛАЙН ОПЛАТА
ОБРОБКА МЕТАЛУ
ПОРІЗКА ЧПК
ДОСТАВКА

Наш блог

У нашому блозі ми публікуємо новини компанії, корисні статті, світові новини з металом і багато чого іншого.

Що про нас кажуть клієнти

 

СЕРВІСНИЙ МЕТАЛОЦЕНТР ПОЛТАВИ

 

Мережа металобаз компанії «Метал Холдінг» з 1992 року надає послуги з обробки та продажу металопрокату. Ми ведемо співпрацю з великими українськими постачальниками і продаємо якісний металопрокат на український ринок. На цей час ми відкрили свої комплекси в дев'яти регіонах, і продовжуємо розвиватися.

 

 

Висока якість виробів, що постачаються підтверджено європейськими та українськими сертифікатами якості. Ми також регулярно оновлюємо обладнання на своїх металобазах, щоб швидко і якісно надавати послуги по обробці металу та згинання листів металопрокату.

З 2017 року працює наша філія в Полтаві. Тут ми продаємо і обробляємо металеву продукцію за новими технологіями, а також оформляємо швидку доставку по місту та області.

 

АСОРТИМЕНТ МЕТАЛОПРОКАТУ І ПОСЛУГ

Вам доступний великий асортимент продукції з металу, яку можна купити на нашій металлобазе в Полтаві. В асортименті є:
чорний метал холодного і гарячого прокату: листи, сортові і трубні вироби;
нержавіючий метал з різними характеристиками, в тому числі профілі різного перетину, сортові вироби і труби;
вироби з алюмінію: листи і труби з різними характеристиками, кола, куточки, рулони листів.
супутні товари: відрізні круги для шліфувальних машин, піддони, сітки для огороджень і зміцнення конструкцій, а також різна фурнітура.
Крім великого вибору продукції, на базі «Метал Холдінг» в Полтаві ви можете замовити послуги з різання чорного і нержавіючого металів, а також алюмінію. Наші фахівці працюють на сучасних лазерних і плазмових верстатах, а також виконують різання болгаркою і гільйотиною.


 «МЕТАЛ ХОЛДІНГ» У ПОЛТАВІ

Ми постійно поліпшуємо свою роботу і розширюємо асортимент, щоб не відставати від ринку і розвивати промисловість. На наші металобази регулярно встановлюється нове обладнання, яке дозволяє обробляти метал за сучасними технологіями. Також полягають нові контракти з надійними постачальниками і відкриваються нові комплекси.


З нами вигідно співпрацювати: доступ до великого каталогу виробів з металу; допомога в підборі матеріалів; товар високої якості, а також професійна обробка металопродукції на підприємстві; можливість оплати за безготівковим розрахунком на сайті, готівкою за фактом отримання товару або ж за безготівковим розрахунком на касі будь-якого банку України; швидка доставка по Полтаві та області.
 

Для вас також доступна можливість самовивозу замовленого металопрокату зі складу. Детальніше про цю послугу, деталях і терміни доставки, а також характеристики товарів ви можете дізнатися, зв'язавшись з менеджером на нашому сайті.


Послуги обробки металу у «Метал Холдінг»