Меню
Your Cart

Як стати партнером (Дилерам)

«Метал Холдінг» - сучасна, енергійна компанія, що динамічно розвивається, заснована в 1992 році. На сьогодні підприємство - універсальний постачальник продукції з чорної, нержавіючої та алюмінієвої сталі на ринку металопрокату України.
Для ефективної роботи з клієнтами і присутності на всій території країни ми запрошуємо до співпраці торгові підприємства, що мають в своєму розпорядженні торгово складські приміщення, кваліфікований і вмотивований персонал.

Бути дилером «Метал Холдінг» - вигідно!

Наявність продукції.

Асортимент металопрокату, підібраний так, щоб задовольнити клієнтів в день звернення. Вся лінійка чорного, нержавіючого та алюмінієвого прокату постійно підтримується на складі в значному обсязі та доступна до відвантаження.
Можливість швидко поставити сталеву продукцію на виробництво формує дилеру імідж надійного постачальника та істотно полегшує отримання подальших замовлень.

Премії і бонуси.

Крім суттєвої дилерської знижки на продукцію, нашим дистриб'юторам пропонується спеціальна система бонусів та інших заохочень для досягнення планових показників.

Оперативна логістика.
Поставка продукції «Метал Холдінг» за  адресою  кінцевих покупців може оперативно здійснюватися з нашого центрального складу. У цьому випадку дилер не несе додаткових витрат, пов'язаних із зберіганням та обігом витратних матеріалів, при тому, що клієнт завжди отримає своє замовлення вчасно.


* Повний перелік умов і деталей співпраці міститься в дилерській угоді, яка регулює максимальну кількість питань взаємодії з дистриб'ютором.
* З питань співпраці пишіть на адресу dealer@metal.kiev.ua