Меню
Your Cart

ГАЗОВА РІЗКА - Київ

Серед існуючих способів термічної, або, як її ще називають – безконтактної,  різки  металу виділяють чотири основні методи. А саме - лазерна, кріогенна, плазмова та газова різка металу. Перший використовується при надточних допусках - менше 0,1 мм. Другий - застосовується лише при роботі з виробами надвеликої товщини, розкрій яких є неможливим  іншими методами, проте ціна такого способу різання - вельми велика.
 
Використання плазмового різака доцільно при необхідності фігурного різання або ж при великих обсягах роботи - в виробничих масштабах. Найбільш затребуваною в повсякденному житті є газове різання, ціна якого порівняно невелика, а тому - вона ідеальна для різного роду демонтажів і штучного крою одиничних виробів з металів, температура плавлення яких 600 ° C.
 
 

 

Потрібна газова різка металу в Києві? Ви за адресою!
 
Дана послуга - ідеальний варіант, якщо вам потрібен  рівний, акуратний шов, без сколів та шорсткостей. Ми - компанія «Метал Холдінг», маємо все необхідне обладнання, а також штат висококваліфікованих фахівців, і раді запропонувати вам весь повний перелік послуг, пов'язаних з придбанням, доставкою та обробкою металопрокату. Зокрема, серед переліку наших послуг, присутнє різання металу газом, а саме - киснем. Технологічно, даний метод зводиться до наступного:
  • Виріб або заготовка з металу з температурою плавлення нижче 600 ° C закріплюється на спеціальному стенді, або - готується до різання на місці;
  • Розмічається місце зрізу, щоб точно дотримати задані розміри виробів;
  • Місце зрізу розігрівається палаючим пропаном або ацетиленом;
  • Поверхня виробу або заготовки розрізається  запаленим струменем кисню за місцем зрізу;
  • Розплавлені частинки металу та продукти горіння видуваються надпотужним  струменем безпосередньо під час різання;
  • Виріб або заготовка розділяється на дві частини з акуратними швами - без будь-яких відколів або шорсткостей.
 
В яких випадках різання металу киснем доцільна?
 
Рішення замовити дану послугу виправдано, якщо мова йде про необхідність обережного розрізу, невеликих партіях виробів, а також - при нарізанні виробів, розміри яких не дозволяють зробити крій механічним методом (болгарка, гільйотина і т.д.). Зокрема, кисневе різання металів - ідеальна для крою труб, металевих листів великої товщини, і створення виробів простих геометричних форм (на кшталт шестигранників, прямокутників, квадратів і т.д).
 
Крім того, всупереч поширеній помилці, технологія кисневого різання металів виправдовується себе в випадках демонтажу металевих конструкцій, розміри яких, в переважній більшості випадків, не дозволяють оперативно розрізати їх за допомогою болгарки. Суть в тому, що автоген дозволяє розрізати метал незрівнянно швидше механічних засобів. Тому, навіть з урахуванням того, що вартість газового різання металу вище, ніж у випадку з різкою болгаркою - підсумковий кошторис розбірних робіт виходить нижче, за рахунок істотної економії часу притягається спеціаліста.
 
Якщо місто, в якому ви вирішили здійснити замовлення газового різання Київ - звертайтеся!
 
Відразу зауважимо, що в нашій компанії, прайс на різання металу, так само як і на вироби металопрокату - один з найбільш демократичних, за київськими мірками. Обумовлено це тим, що ми присутні на київському ринку металопрокату з 1992 року і питання вилучення сьогочасного надприбутку вже не актуальний для нас. Тому ми робимо все, щоб ціна, проведених заходів нашими фахівцями, «не била по кишені» наших клієнтів.
 
Разом з тим, слід розуміти, що сформувати універсальний прайс на різку металу - технічно неможливо. Справа в тому, що підсумковий кошторис робіт розраховується на основі безлічі чинників, серед яких:
  • Товщина та матеріал виробу, наданого компанією або фізичною особою, котра ініціювала замовлення робіт;
  • Різак кисневий, який використовується в конкретному випадку - для різних завдань можуть використовуватися різні  різання;
  • Необхідність, або відсутність необхідності, застосування спеціальних насадок;
  • Загальний обсяг робіт і особливості розкрою виробів - іноді, замовлення різання одного-двох виробів різної форми може обійтися дорожче замовлення розкрою партії з кількох однакових заготовок.
Як би там не було, наша цінова політика направлена ​​на мінімізацію ваших витрат. Дізнатися точні «цифри» вам допоможуть наші менеджери - після уточнення всіх нюансів.