Меню
Your Cart

Доставка та оплата

ДОСТАВКА

При оформленні замовлення онлайн доставка здійснюється кур'єрськими службами «САТ».

 

Увага: Вартість відправки замовлення оплачується покупцем за тарифами перевізника.

 

Також можлива послуга самовивіз товару при самостійному зверненні в торгові точки компанії.

В середньому доставка займає 1-3 днів з моменту передачі товару кур'єру.

 

ОПЛАТА

 

Платіжними картами

Оплата за допомогою платіжних карт здійснюється під час оформлення замовлення на сайті. Вам необхідно зробити вибір способу оплати «Оплата онлайн». Після цього Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів банку, де Вам необхідно буде підтвердити оплату за допомогою платіжної картки.

Готівкою

Оплата готівкою при отриманні товару можлива в місцях видачі товару.

Оплата здійснюється виключно у національній валюті.

 

Безготівковий розрахунок

Оплата товару можлива в відділеннях будь-яких банків в Україні за виписаним рахунком. Для отримання такого рахунку, необхідно оформити замовлення, зв'язавшись з менеджером компанії. Для Вас буде сформований і виставлений рахунок на оплату Вашого замовлення. Даний рахунок необхідно оплатити протягом 3-х банківських днів. Оплата здійснюється виключно у національній валюті.

 

БЕЗПЕКА

Для запобігання шахрайства з використанням реквізитів платіжних карт, всі операції, в яких використовуються дані про карту, здійснюються на захищеній сторінці процесингового центру банку, безпеку якого підтверджена сертифікатом PCI DSS.

 

З метою забезпечення найбільш сучасних заходів безпеки онлайн-платежів ми підтримуємо послуги забезпечення безпеки Verified by Visa і MasterCard® SecureCode ™.

 

Натисніть на відповідний логотип для отримання додаткової інформації.

Будь ласка, зверніть увагу, що отримати товар, оплачений платіжною карткою, може тільки той клієнт, чиї ПІБ були вказані в замовленні на сайті під час оформлення, тому при отриманні замовлення обов'язково потрібно мати при собі документ підтверджуючий особу.

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Використання персональних даних

Ми використовуємо різні технології для збору і зберігання інформації, коли ви відвідуєте сайт https://metal-holding.ua/ua (докладніше про захист і обробку персональних даних). Це може включати в себе запис одного або декількох куки або анонімних ідентифікаторів. Ми також використовуємо куки і анонімні ідентифікатори, коли ви взаємодієте з послугами, запропонованими нашими партнерами, такими як рекламні послуги, наприклад, які можуть з'явитися на інших сайтах.

 

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

Обміну або повернення товару немає.

Згідно з постановою КМУ від 19 березня 1994 № 172), затверджено перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну або поверненню, а саме: лінійний та листовий металопрокат, трубна продукція.

http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/172-94-%D0%BF

 

ПОВЕРНЕННЯ ГРОШОВИХ КОШТІВ

Заява на повернення грошових коштів - завантажити файл