Меню
Your Cart

Круг алюмінієвий купити у Вінниці - Алюміній

Алюмінієвий кругляк - широко затребуваний тип прокату, виконаний у вигляді прутка круглого перетину. Алюмінієве коло представлено в продажу в великому асортименті типорозмірів. Купити можна вироби мірної і немірної довжини (1,5 - 6 м), різного перетину (6-400 мм), виконані з різних сплавів алюмінію.

АЛЮМІНІЄВИЙ КРУГЛИЙ ПРУТОК: ВИДИ І ХАРАКТЕРИСТИКИ ВИРОБІВ

Для виробництва кругляка алюмінію застосовують метод гарячої прокатки або холодного деформування. У першому випадку заготівля піддається попередній термічній обробці, після чого проходить прокатку на спеціальному стані. Холодний прокат відбувається без нагріву - в цьому випадку заготівля формується механічним методом на верстаті без попередньої підготовки.

Залежно від способу виготовлення прутки поділяють на плаковані (з додатковим покриттям на поверхні) і не дубльовані. Прутки можуть різнитися і за ступенем точності. Для отримання даних про цей параметр продукція проходить перевірку на відповідність вимогам ГОСТ.

За типом постобработки вироби класифікуються на:

 • відпалені і м'які;

 • зістарені природним шляхом і загартовані;

 • зістарені штучним шляхом і загартовані.

Не менш важливим критерієм вибору металопродукції даної категорії є тип використаного при виробництві сплаву. Залежно від складу сировини буде варіюватися міцність, пластичність, стійкість до корозії виробів.

ПЕРЕВАГИ ПРОКАТУ

 • відмінна опірність корозії;

 • високі показники пластичності;

 • хороша зварюваність;

 • електропровідність;

 • міцність.

ДЕ ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ АЛЮМІНІЄВИЙ КРУГЛЯК

Продають алюмінієве коло для використання в дуже різних областях промисловості і виробництва. Головна причина такої затребуваності - сукупність великої кількості позитивних властивостей, як самого металу, так і готової продукції. Кругляк алюмінію - популярний матеріал для виробництва зварних конструкцій, силових елементів. Купити алюмінієве коло в Україні можна для застосування в машинобудівній галузі (виробництво складних деталей, відповідальних вузлів механізмів). З кругляка проводиться опорна арматура і декоративні елементи для внутрішнього і ландшафтного дизайну.

Круглий пруток застосовується при створенні щогл, балок, як елемент для виробництва візків, вагонів, кріпильних деталей.

Крім перерахованих варіантів застосування, кругляк алюмінієвий затребуваний в:

 • харчовій та хімічній промисловій галузях

 • виробництві обладнання та інструментів в медицині;

 • електротехніці;

 • судо-, авіабудуванні.

ДЕ КУПИТИ АЛЮМІНІЄВИЙ КРУГЛЯК ЗА ДОСТУПНОЮ ЦІНОЮ

Компанія «Метал Холдінг» пропонує купити алюмінієве коло за прийнятною ціною в Києві. В каталозі сайту - продукція з різних сплавів, що повністю відповідає затребуваним вимогам. Ви можете придбати металопрокат оптом і в роздріб в тому форматі, який є необхідним для виконання поставленого завдання. Наші консультанти допоможуть підібрати вироби потрібної довжини, діаметру, що володіють необхідними якостями. Доставка здійснюється всією територією України.

У даній категорії немає товарів.