Меню
Your Cart

ДОСТАВКА ПРОДУКЦІЇ

Відділ логістики компанії "Метал Холдінг" допоможе вибрати найзручніший спосіб доставки продукції та оптимальний маршрут.

Професійна команда вантажників і операторів навантажувачів укомплектує й закріпить продукцію за нормами і вимогами перевезення габаритних вантажів.

Менеджери нашої компанії підберуть найвигідніші умови доставки та оплати, з огляду на об’єм вантажу й індивідуальні вимоги замовника.

Як тільки завершиться вантаження, клієнт отримує на руки всі необхідні документи: товарно-транспортну накладну, рахунок-фактуру й сертифікат відповідності якості відвантаженої продукції.

Вибір транспорту, вантаження, кріплення, підбір маршруту, вивантаження — усім цим займеться компанія "Метал Холдінг".

 


 

ВАРІАНТИ ДОСТАВКИ

Автопарком компанії

Компанія Метал Холдінг має свій автопарк, від довгомірів до «Газелі». Вантажопідйомність автомобілів від 0,5 до 24 тонн. Це забезпечує доставку товарів по Україні в максимально стислі терміни. Умови оплати можна упізнати відразу під час оформлення й замовлення в менеджера нашої компанії.

Доставка автопарком компанії в Києві допоможе істотно скоротити час очікування. Усі транспортні засоби вчасно проходять сервісне обслуговування, що зводить до мінімуму поломки в дорозі й надзвичайні події, а водії зі стажем привезуть вантаж швидко й у вказане місце.

Попутним транспортом

За умови невеликих об’ємів є можливість оформити доставку попутним транспортом, це допоможе істотно скоротити вартість доставки металопрокату. Замовлення буде доставлено по території України транспортом, який спрямовується у ваш регіон.

Послуга доставки товарів з України попутним транспортом дозволяє платити тільки за об’єм, який займає Ваше замовлення, а не за порожнє місце.

Самовивіз

Самовивіз можливо здійснити в слушний час, у місті, де є наша філія. Цей спосіб підходить для тих, хто має у своєму арсеналі авто, відповідне для купленого вантажу. Відвантаження самовивезенням здійснюється за умови:

  • відкритого кузова транспорту, у який буде здійснено відвантаження металопрокату;

  • наявності документів від організації-покупця;

  • наявності рахунку, що підтверджує оплату.

Курьерські служби

Також "Метал Холдінг" надає можливість доставки товарів Україною кур’єрськими службами.

Це здійснюється за допомогою транспортних компаній САТ, Інтайм, Делівері, Нічний Експрес. Такий вид доставки актуальний як для видалених міст України, так і для доставки металопрокату по Києву.

У будь-який момент можна викликати кур’єра, який оформить і доставить вантаж. Усю необхідну інформацію можна впізнати в представників компаній кур’єрських служб.

 


 

 

Особливості та переваги

 

ОПЛАТА

 

Оплата здійснюється будь-яким зручним для Вас способом

Готівковий розрахунок

 

З водієм при отримані

З менеджером в офісі

Безготівковий розрахунок

 

з ПДВ

 

Адреси всіх складів та всі телефоні номери вказані в розділі КОНТАКТИ